O nás

100 % živá kapela April baví lidi a  sbírá úspěchy u nás i v zahraniční již 15 let. Za tu dobu měla tu čest hrát pro celou řadu vážených a významných klientů, jako ČSOB, Mercedes, anglickou lodní společnost P&O Ferries, či bavit tisíce lidí na Karlovarském Filmovém Festivalu…(více sekce reference)

Za dobu své existence kapela April v duchu svého hesla “ We Make You Dance “ roztančila nespočet společenských akcí, nejeden firemní večírek  raut, či svatbu. Živá hudba, plná energie a optimismu naladí každou párty na tu správnou vlnu. V širokém programu bandu, který je plný těch nejznámějších hitů od 60-tých let,  přes skvělé 70’s Disco a 80’s Hits, Rock 90´, až po současnou hudbu různých stylů, si určitě vybere každý. Pop, Rock, R&B, Soul.

April se skládá z profesionálních, zkušených hudebníků, proto si můžete být naprosto jisti, že vaše oblíbené písně Vám kapela naservíruje s velkým respektem k originálu, doplněným o vlastní invenci a to ve všech  hudebních stylech, ať už to je Pop, Rock, Disco nebo Soul a R&B. Budete mít možnost slyšet  také třeba  hity od AC/DC, či U2 v podání dvou skvělých zpěvaček, které přivedou váš večírek do varu.
April je flexibilní hudební skupina a je bez problému schopná přizpůsobit se okolnostem každé společenské akce. Rozhodně se nemusíte bát,  že by na Vašem rautu hrála kapela až moc nahlas, že by hrála nevhodný repertoár nebo snad narušovala vaši významnou firemní večeři pro důležité klienty. – April je schopen vyhovět všem vaším požadavkům. Změny v repertoáru je možno konzultovat a kapela je připravena vyhovět vašim speciálním požadavkům – jak po stránce hudební, tak vizuální.
S April si můžete být vždy jisti, že Váš event bude nezapomenutelným zážitkem pro Vás, vaše přátele a obchodní partnery.

APRIL – We make you dence !

zpěv,(akus. kytara) : Miroslava Mutinská
klávesy, zpěv : Šárka Adámková
elektricá (akus.) kytara: Michal Gregor
bicí: Tomáš Kučera
basa : Radomír Pivoda

Comments are closed.